Garantija

1. Garantijas nosacījumi

1.1. Garantijas termiņš uz izstrādājumu kristāliem, kas ir pārdodami internetveikalā www.vincento.lv vai veikalā “Vincento” Kr.Barona ielā 93 (SIA “FLUKS”, LV-40103330311, Priedkalnu iela 16, „Dreiliņi”, Stopiņu novads) sastādā 2 (divi) gadi no pirkšanas brīža.
1.2. Ja tiek konstatēts ražošanas brāķis, garantijas remonts ir bezmaksas.
1.3. Garantijas remonts tiek veikts 2-4 nedēļu laikā (atkarībā no sarežģītības pakāpes). Ja nepieciešama kristālu nomaiņa, remonta veikšanas termiņš tiek pagarināts atbilstoši     laikam, kas nepieciešams, lai saņemtu kristālus no ražotāja.
1.4. Ja izstrādājumu nebūs iespējams salabot, tas tiks apmainīts pret līdzvērtīgu, vai arī Jums tiks atgriezta nauda. Mēs paturam tiesības patstāvīgi izvērtēt remonta veikšanas, izstrādājuma nomaiņas vai naudas atgriešanas iespējamību.
1.5. Lūdzu, ņemiet vērā, ka garantija ir spēkā tikai tad, ja ir ievēroti izstrādājumu lietošanas un kopšanas noteikumi.
1.6. Gadījumā, ja Jūs saņemāt atteikumu garantijas remontā, Jums ir tiesības veikt ekspertīzi, lai konstatētu atbilstību garantijas remonta nosacījumiem – ražošanas brāķis vai nepareizas lietošanas rezultāts.
1.7. Lūdzam ievērot, ka bezmaksas garantijas remonts nebūs spēkā, ja: 1) izstrādājuma defekti radušies nevērīgas izturēšanās vai nepareizas lietošanas rezultātā; 2) defekti radušies nepareizas tīrīšanas un/vai uzglabāšanas dēļ; 3) tiks konstatēts, ka izstrādājumiem esat mēģinājuši patstāvīgi veikt remontu bez mūsu ziņas.

2. Bižutērijas lietošanas un kopšanas noteikumi

2.1. BIŽUTERIJU OBLIGĀTI JĀNOŅEM:
2.1.1. Veicot mājsaimniecības darbus;
2.1.2. Lietojot sārmainus, kā arī dažādo ķīmisko vielu saturošus mazgāšanas līdzekļus;
2.1.3. Lietojot jebkurus krēmus, ziedes, šampūnus un citus kosmētiskos līdzekļus;
2.1.4. Mazgājot rokas, ejot dušā (jo metāls, iekļūstot ūdenim, var pazaudēt savu pirmatnējo ārējo izskatu);
2.1.5. Apmeklējot ārstnieciskās vannas, salāriju, saunu, pirti;
2.1.6. Pirms gulētiešanas un sauļošanās;
2.1.7. Apmeklējot sporta nodarbības.

2.2. TĀPAT NEIESAKĀM:
2.2.1. Ļaut saskarties bižutērijai ar adītu apģērbu un citiem rotājumiem;
2.2.2. Nēsāt vairākus gredzenus uz viena pirksta (lai izvairītos no skrāpējumiem);
2.2.3. Ļaut saskarties ar cietām apģērba detaļām vai aksesuāriem – pogām, āķīšiem, sprādzēm, rokas pulksteņiem utt;
2.2.4. Pieļaujt triecienus vai saskari ar asiem, raupjiem, cietiem sadzīves priekšmetiem (galds, durvis, sienas, rokturi u.tml.).

2.3. NEDRĪKST:
2.3.1. Tīrīt bižutēriju ar zobu pastu vai smiltīm;
2.3.2. Pieļaut smaržu un matu lakas tiešu nokļūšanu uz izstrādājuma (īpaši uz pērlēm);
2.3.3. Pakļaut izstrādājumus temperatūras svārstībām (pirtī, saunā, solārijā, pēc saules peldēm – aukstā ūdenī baseinā, u.t.t.), kā arī saskarei ar ūdeni. Sakarā ar to, kristāli zaudē spīdumu;
2.3.4. Izmantot bižutēriju mērķiem, kādiem tā nav paredzēta, piemērām, gredzenus pudeļu korķu atvēršanai, nenēsājiet ķēdītē smagus priekšmetus – atslēgas u.tml..

2.4. KĀ ARĪ:
2.4.1. Ar laiku kristāli gaismas ietekmē maina savu krāsu, tādēļ bižuteriju vajag glabāt īpašās kārbiņās un sausā vietā. Vēlams, katru izstrādājumu glabāt atsevišķi, īpaši tas attiecas uz bižutēriju ar iestiprinātiem elementiem. Nav ieteicams bižutēriju tīrīt ar ultraskaņu.
2.4.2. Ja esat iegādājies nepareiza izmēra gredzenu, nemēģiniet pašu spēkiem pielāgot izmēru, jo deformācijas rezultātā var izkrist kristāli un Jūs zaudēsiet garantiju. Sazinieties ar mums, lai nomainītu uz atbilstoša izmēra izstrādājumu.
2.4.3. Arī lūdzam ievērot, ka pērkot kulonu, tam komplektā nāk klāt ķēdīte. Šī ķēdīte ir demonstratīva un garantijas nosacījumi uz viņu neizplatās.

Mājas apstākļos: bižutēriju drīkst tīrīt ar zamšādas vai flaneļa lupatiņu.

SIA „FLUKS” nenes atbildību par remontdarbiem, gravējumiem, izmēra maiņām u.c., ko veikuši citu veikalu vai darbnīcu meistari.
SIA „FLUKS” neatbild par nepareizi koptiem (kas ir minēts 2.punktā) izstrādājumiem.