Preču atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ Pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”.

 1. Lai vienoties par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar VINCENTO elektroniski orders@vincento.lvvai telefoniski +371 22123426 (darba dienās no 10:30 līdz 17:30), norādot pasūtījuma numuru un datumu.
 2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt un parakstīt atteikuma veidlapu, pievienot pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju un (izvēloties ērtāko veidu):
  – nosūtīt uz e-pastu orders@vincento.lv;
  – nosūtīt pa pastu SIA “FLUKS”, Priedkalnu iela 16, “Dreiliņi”, Stopiņu novads, Rīgas rajons, LV-2130;
  – iesniegt VINCENTO veikalā kopā ar atgriežamo preci.
 3. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, – 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no brīža kad prece tika nodota Pircējam vai trešai personai, kas nav pārvadātājs, bet kuru Pircējs bija norādījis kā preces saņēmēju.
 4. Ja Jūs atteiksieties no pirkuma, mēs Jums atmaksāsim naudu bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no dienas, kad preces būs saņemtas atpakaļ.
 5. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālā iepakojumā un Pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ Pārdevējam.
 6. Preces atpakaļnosūtīšanas izmaksas un nauda par notikušu piegādi līdz Pircējam netiek atmaksātas un tās pilnā mērā sedz Pircējs:
  – ja pasūtījums neizņemts no pakomāta, tad atpakaļnosūtīšanas izmaksas sastādā EUR 4.84;
  – ja pasūtījums saņemts, bet tas nepatīk vai neder, kā arī Jūs sazinājās ar mums un saņemāt pakomāta uzlīmi atgriešanai, tad atpakaļnosūtīšanas izmaksas sastādā EUR 3.00;
  – notikušas piegādes summa (ja piegāde nebija bezmaksas), kas netiek atmaksāta sastādā EUR 3.30.
 7. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:
  • ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;
  • preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību;Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:
  • ja pasūtīta prece ir zeķes vai zeķubikses.

Normatīvie akti:
* Patērētāju tiesību aizsardzības likums
* MK 2014. gada 20. maija noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”

Lejupielādēt – PIRKUMA ATTEIKUMA VEIDLAPA


Nepalaid garām!

-10% atlaide

atlaides kods:

Ieved šo kodu grozā un saņem savu atlaidi!