Vincento klienta karte


Vincento piedāvā saviem pircējiem lojālā klienta karti, kas ļauj saņemt pastāvīgas atlaides mūsu veikalā, līdz pat 15%.

Kā darbojas Vincento klienta karte?

Izdariet pirkumu veikalā Vincento vai interneta veikalā Vincento.lv par summu, kas lielāka par €20, un saņemiet lojālā klienta karti ar mūsu zīmogu. Augstākā līmeņa atlaižu sasniegšanai 15% apjomā, Jums ir jāsavāc vēl 3 zīmogi. Pēc tam Jūs saņemsiet plastikāta karti, kas dos Jums pastāvīgu atlaidi 15% apjomā visām precēm. Pirms Jūs saņemsiet 15% atlaidi, Jūs varēsiet izmantot arī citas atlaides:

1. zīmogs (pirkums) – 5%

2. zīmogi (pirkumi) – 10%

3. zīmogi (pirkumi) – 15%Piemērs

Jūs nopirkāt preci par summu € 20.00 un vairāk. Mēs izsniedzam Jums klienta karti ar pirmo zīmogu. Tagad Jūs sasniedzāt pirmo atlaižu līmeni – 5%. Nākamo reizi Jūs jau pirksiet preci ar šo atlaidi.

Lai pārietu uz nākamo līmeni, ir jāizdara pirkums, ne mazāks kā 20 €, un līdz ar to Jūs paaugstināsiet sev pastāvīgu atlaidi pa 10%.

Lai saņemtu lojālā klienta visaugstāko atlaidi 15%, arī ir jāveic pirkums par summu, ne mazāku kā 20 €.

Apsveicam, Jūsu Vincento klienta karte ir aizpildīta ar visiem zīmogiem. Tagad mēs Jums izsniegsim Vincento plastikāta karti. Ar to Jūs vienmēr varēsiet izmantot 15% atlaidi mūsu veikalā pēc adreses Kr.Barona ielā 93, kā arī interneta veikalā Vincento.lv.

Piezīmes

✔ Kārtējā zīmoga saņemšanas un pārejas uz nākamo atlaižu līmeni obligāts nosacījums ir pirkums par summu, ne mazāku kā 20 €.

Nepalaid garām!

-10% atlaide

atlaides kods:

Ieved šo kodu grozā un saņem savu atlaidi!