Īpašie piedāvājumi

Par kompāniju


SIA "FLUKS" - ambicioza kompānija, kas uzsāka savu darbību Latvijas tirgū 2010. gadā. Mēs nodarbojamies ar kvalitatīvas bižutērijas un citu sieviešu, vīriešu un bērnu aksesuāru importu un pārdošanu. 

Jau kopš pirmajām darba dienām mēs parādījām sevi kā nopietna un atbildīga kompānija, ko apstiprina liels pastāvīgo klientu skaits.

Piedāvājot rotas, mēs, pirmām kārtām, orientējamies uz produkcijas kvalitāti un cenu.

Mēs atrodam ideālu kombināciju – augstu kvalitāti par pieejamu cenu. Šobrīd mēs piedāvājam lielu rotu izvēli (vairāk par 4000 nosaukumiem), bet mūsu cenas ir par kārtu zemākas, nekā konkurentiem. Visu to mēs spējām sasniegt, pateicoties mūsdienīgu biznesa metodiku izmantošanai.

Mūsu vērtība – tie ir klienti. Mūsu darbinieku kvalifikācijas līmeņa pastāvīga celšana ļauj garantēt mums augstu servisu.

Mēs orientējamies uz produkcijas kvalitāti. Tāpēc rotu vairumā tiek izmantoti oriģinālie austrijas kristāli. Bet pārklājumā tiek pielietota zeltīšanas ar 18K (750. proves) zeltu tehnoloģija.

Mēs pastāvīgi palielinām piedāvāto preču spektru, paplašinot mūsu katalogu un meklējot Jums labākos piedāvājumus un kvalitatīvus ražotājus.

Misija

SIA "FLUKS" cenšas piedāvāt kvalitatīvas, skaistas rotas par pieejamu cenu visiem saviem klientiem, neatkarīgi no viņu dzīves vietas.


 

Mūsu partneri:

Piesakies jaunumiem e-pastā
Info
Darba laiks
Seko mums
*Email
Name
GO
Veikals "VINCENTO"
Kr. Barona iela 93, Rīga
Tālr. +371-22118845
I-V: 10:00-19:00
VI: 11:00-16:00
VII: Slēgts