Īpašie piedāvājumi
19,80€ 12,87€

Pasūtījuma noformēšana

 


 

Preces izvēle un tās pielikšana grozā

ielikt groza

1. Izvēlieties Jūs interesējošo preci vai preces. Nospiediet pogu „Nopirkt”. Prece automātiski nokļūst grozā, kas atspoguļojas mājas lapas augšējā labajā stūrī.

2. Pārejot „grozā”, Jums ir iespēja rediģēt savu pasūtījumu – mainīt izvēlēto preču skaitu vai dzēst tās.

 

Pasūtījuma noformēšana

1. Lai noformētu pasūtījumu, pārejiet „grozā” ar preci un nospiediet pogu „Noformēt pasūtījumu”

2. Turpmāk Jums vajag izvēlēties autorizācijas veidu mājas lapā:

3. Turpmāk sekojiet instrukcijām un aizpildiet visus nepieciešamos laukus „pa soļiem”  Adrese, Piegādes veids, Apmaksas veids

4. Piektajā solī – „Apmaksas veids” Jums ir iespējas uzrakstīt komentāru savam pasūtījumam (šis punkts nav obligāts, un ir tikai papildinājums)

5. Sestajā solī vēlreiz pārbaudiet preces, kuras Jūs izvēlējāties. Ja Jūs gribat kaut ko izmainīt savā pasūtījumā, tad vienmēr varat atgriezties atpakaļ grozā vai spert noteiktu soli atpakaļ, uzspiežot pogu „Izmainīt” iepretī tam „solim”, uz kuru gribat atgriezties.

Ja viss ir pareizi un Jūs neko negribat mainīt, tad uzspiediet pogu „Apstiprināt pasūtījumu”.

6. Apsveicam! Jūsu pasūtījums ir noformēts. Uz Jūsu norādīto e-pastu automātiski atnāks vēstule ar tā apstiprinājumu, ka pasūtījums ir noformēts. Ja Jūs nesaņēmāt doto vēstuli, tad ir daudz cēloņu, kas to varēja izraisīt:

Pamēģiniet vēlreiz izdarīt pasūtījumu no paša sākuma. Ja mēģinājums atkal būs neveiksmīgs, tad sazinieties ar mūsu personālu pa tālruni +371-22123426 vai pa elektronisko pastu info@vincento.lv.

 

Pasūtījuma apstiprināšana

Pēc pasūtījuma saņemšanas, mūsu personāls apstrādā to un dienas laikā (retos gadījumos 2 dienās) sazināsies ar Jums pa elektronisko pastu vai pa tālruni.

Piesakies jaunumiem e-pastā
Info
Darba laiks
Seko mums
*Email
Name
GO
Veikals "VINCENTO"
Kr. Barona iela 93, Rīga
Tālr. +371-22118845
I-V: 10:00-19:00
VI: 11:00-16:00
VII: Slēgts